نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز

طراحی با نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز


نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز چه اپلیکیشنی می باشد؟

شما می توانید به راحتی این نرم افزار در تلفن همراه خود و یا تبلت خود نصب کنید و به راحتی آن بهره ببرید. از طرف دیگر نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز بسیار پرکاربردی می باشد. زمانی که این برنامه را در گوشی خود نصب می کنید موارد جذاب زیادی را تجربه می کنند. در نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز که یک نوع برنامه بازی می باشد و تعداد افراد زیادی در این بازی مشغول می باشند.

لازم به ذکر است بدانید که در این بازی تعداد خودرو های لوکس بسیار فراوان می باشد. از جمله می توان به بی ام دبلیو، مرسدس بنز، فورد، پوشه با یک گرافیک با کیفیت طراحی شده است. علاوه بر خودرو های لوکس دارای خودروهای قدیمی هم می باشد و همان خودرو های قدیمی سبب شگفتی زیاد در محیط بازی شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز به موارد زیر دقت کنید.

ویژگی های استفاده از نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز

حتما می دانید هر نوع برنامه ای که بر روی تبلت یا گوشی خود نصب می کنید دارای یکسری مزیت می باشد. از مهم ترین ویژگی نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • دسترس بودن انتخاب بزرگ ترین اتومبیل ها برای طراحی
 • اتومبیل های جدید از برندهای تازه
 • وجود بهترین خودرو های برند 20 و 21
 • تغییر رنگ بیرونی ماشین،
 • سفارشی سازی سطح سیستم تعلیق

دلایل استفاده از نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز

با استفاده از نرم افزار تیونینگ می توانید یک خودرو معمولی را با یک ماشین لوکس یا رویایی مقایسه کنید. هم چنین در این برنامه این امکان وجود دارد که در جشنواره های ایده آل را در یک ماشین مجازی امتحان کنید. علاوه بر آن می توانید با تجهیزاتی که در اختیار دارید بر روی خودرو مورد نظر نصب کنید. زمانی که شما با انتخاب خود تجهیزات را نصب کرده اید می توان گفت خودرویی که طراحی کرده اید نزدیک به همان خودرو رویایی می باشد که خود انتخاب کرده اید.

دلایل استفاده از نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز
طراحی با نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز

چه سیستمی برای نصب نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز نیاز دارید؟

این برنامه را می توانید در تمامی سیستم عامل ها نصب کنید از جمله اندروید، آیفون، ویندوز، ایکس پی، ویستا نصب نمایید. برای حافظه و ذخیره آن باید 512 مگابایت در دسترس داشته باشید.

مراحل تیونینگ خودرو از سبک تا حرفه ای و مسابقه ای

با استفاده از تیونینگ می توانید تغییرات ظاهری را در خودرو خود پیاده کنید این تغییرات شامل کاهش ارتفاع، استفاده از رینگ و لاستیک اسپرت می باشد و هم چنین تغییراتی نظیر تغییرات فنی را بر روی خودرو خود پیاده سازی کنید به عنوان مثال افزایش شتاب برای عده افراد زیادی حائز اهمیت می باشد. با بکارگیری از هدرز و سیستم اگزوز جایگزین، نصب کیت ورودی هوای خنک و استفاده از شمع هایی با کارایی بهتر است.

چگونه می توانیم شتاب خودرو را افزایش دهیم؟

برای اینکه بتوانیم شتاب خودرو را افزایش دهیم باید از سه تکنیک استفاده کنیم که زیر به طور کامل به آنها اشاره شده است.

چگونه می توانیم شتاب خودرو را افزایش دهیم؟
خودرو کلاس S
 1. روش های تقویت موتور
 2. ریمپ ایسیو
 3. استفاده از گیربکس دستچین

روش های تقویت موتور

با انجام مراحل زیر می توانیم موتور خودرو را تقویت کنیم این مراحل عبارتند از:

 • نصب کیت مکش
 • شمع های سوزنی با کیفیت جرقه بالاتر
 • استفاده از میل سوپاپ با لیفت بالاتر
 • اصلاح سیستم تخلیه به کمک هدرز
 • پورت و پولیش سرسیلندر

ریمپ ایسیو

همانطور که میدانید شتاب خودرو بسیار حائز اهمیت می باشد. با تنظیم نرم افزاری ECU خودرو می توان به راحتی شتاب خودرو را افزایش داد.

استفاده از گیربکس دستچین

نقش گیربکس بسیار در شتاب خودرو حائز اهمیت می باشد. وجود گیربکس سبب جلوگیری از هرزگردی چرخ ها می شود با وجود آن می توان دور موتور را پایین تر آورد و شتاب خودرو را افزایش داد.

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در مقاله درباره نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز بیان شد پی بردیم که با این نرم افزار می توانیم خودرو مورد نظر را به بهترین نوع طراحی کنیم. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. برای اینکه بتوانیم شتاب خودرو را افزایش دهیم باید چه اقداماتی را انجام دهیم؟
  به طور کلی برای افزایش شتاب خودرو باید موتور خود را تقویت کنیم. هم چنین با بررسی ریمپ ایسو و استفاده از گیربکس دستچین می توان شتاب خودرو را افزایش داد.
 2. چگونه می توانیم موتور خود را تقویت کنیم؟
  باید حتما به شمع های سوزنی، استفاده از میل سوپاپ با لیفت بالاتر، استفاده از پیستون با تراکم بالاتر توجه داشته باشیم.
 3. ویژگی های استفاده از نرم افزار تیونینگ مرسدس بنز چیست؟
  از مهم ترین ویژگی های آن می توان به دسترس بودن انتخاب خودرو های عظیم اشاره داشت. از دیگر ویژگی های می توان خودروهای جدید ک برای قرن 20 21 می باشند اشاره نمود.
چه امتیازی می دهید؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *