اجاره خودرو با رانندهقیمت کرایه خودرو با رانندهنحوه اجاره ماشین

کرایه خودرو با راننده در تهران

عده ای افراد به دلیل کم حوصله بودن، قصد دارند که برای خود یک خودرو با راننده اجاره کنند. تا توسط راننده به هر نقطه ای که قصد دارد سفر کند. نکته ای بسیار قابل توجه ای که شما باید بدانید آن است که می خواهید برای اجاره خودرو با راننده در تهران تا چه مقدار هزینه کنید. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که نوع خودرو بستگی به بودجه شما دارد به عنوان مثال اگر بودجه شما کم باشد باید از خودرو های معمولی و اگر بودجه شما زیاد می باشد می توانید خودرو خارجی لوکس را اجاره کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اجاره خودرو با راننده حتما مطالب زیر را به دقت بخوانید.

اجاره خودرو با راننده

امروزه افراد زیادی از اجاره خودرو با راننده در تهران استقبال می کنند. در واقع با مراجعه به سایت ما می توانید با کمترین هزینه یک خودرو مناسب را با راننده آن اجاره کنید. با مراجعه به سایت ما می توانید به صورت آنلاین شرایط و ضوابط را مطالعه کنید و خودرو مورد نظر خود را اجاره نمایید.

برای اجاره خودرو موردنظر می توانید در فرم زیر مشخصات خود را پر کنید و دسته ماشین را انتخاب کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و ماشین های مختلف را به شما پیشنهاد دهند.

اجاره خودرو با راننده
اجاره خودرو با راننده

شرایط اجاره خودرو با راننده به چه صورت می باشد؟

باید بگوییم که اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده شرایط متفاوتی برای اجاره نخواهند داشت. در این زمان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید، تا آنها شما را به طور کامل راهنمایی کنند. علاوه بر تماس با ارسال پیام یا تیک در واتس آپ می توانید نوع خودرو و زمان اجاره آن ارسال کنید و خودرو را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره کنید.

قیمت اجاره خودرو با راننده

از مهم ترین عواملی که در مورد اجاره خودرو با راننده در تهران حائز اهمیت می باشد قیمت اجاره آن می باشد. باید بیان کنیم که قیمت آن به نوع خودرو بستگی دارد به عنوان مثال اجاره خودرو های لوکس از قیمت بالایی برخوردار می باشند.

تماس با کمیل کار
تماس با کمیل کار

اجاره خودرو برای خارج از شهر تهران

توجه داشته باشید که برای اجاره خودرو جهت خارج از تهران هزینه آن به صورت کیلومتری محاسبه می شود. دقت داشته باشید که اجاره ماشین برای خارج از تهران هزینه بیشتری خواهد داشت. هم چنین هزینه خودرو های لوکس و یا خارجی نسبت به خودرو های معمولی بیشتر خواهد بود.

مزیت های اجاره ماشین با راننده

امروزه افراد زیادی از طریق خودرو اجاره با راننده در تهران جهت رفت و آمد و مسافرت استفاده می کنند هم چنین اجاره آن دارای تنوع زیادی در خودرو ها می باشد. اگر خودرو را با راننده اجاره کنید دیگر خیالتان از بابت استرس های سفر راحت می باشد. یکی از مهم ترین مزیت هایی که اجاره خودرو با راننده دارد آن است که می توانید با خیال راحت به کار های خود رسیدگی کنید.

اجاره خودرو رنگ مشکی
اجاره خودرو لوکس رنگ مشکی

کرایه ساعتی خودرو با راننده

برای اجاره خودرو با راننده به صورت ساعتی و روزانه می توانید به سایت ما مراجعه کنید. زیرا با مراجعه به سایت ما می توانید در هزینه اجاره خودرو تا حد امکان صرفه جویی کنید. بهتر است برای مراسم های مهم یا کارهای شخصی خودرو را به صورت ساعتی یا روزانه اجاره کنید تا بتوانید به تمام امورات خود رسیدگی کنید.

پیش بینی نیاز های مسافران

معمولا تمامی خودرو هایی اجاره ای دارای امکاناتی می باشند که نیاز مسافران را برآورده می کند در زیر به نیاز های مسافران به طور کامل اشاره شده است.

 • مجهز به وای فای
 • صندلی کودک
 • تجهیزات مسافرتی
 • بیمه مسافرتی

چه زمانی باید برای اجاره خودرو با راننده در تهران اقدام کنیم؟

شما می توانید برای رزرو یا اجاره خودرو به صورت تلفنی با کارشناسان ما تماس کنید خودرو مورد نظر را به صورت تلفنی رزرو کنید. ناگفته نماند که اگر بخواهید خودرو را با راننده به صورت روزانه اجاره کنید باید بدانید که حداقل زمان اجاره روزانه ده ساعت می باشد. توصیه می کنیم جهت رزرو خودرو یک هفته زودتر اقدام کنید تا خودرو مورد نظر خود را رزرو کنید.

نحوه اجاره ماشین با راننده برای ادارات دولتی و نیمه دولتی

سایت ما با در اختیار داشتن ماشین های لوکس که برای تشریفات نیاز دارد را مهیا کرده است این امکان فراهم شده است که برای ادارات خصوصی و دولتی خودرو مورد نظر خود را به راحتی اجاره کنید.

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در مقاله درباره اجاره خودرو با راننده در تهران اشاره شد. پی بردیم که برای به راحتی برای اجاره خودرو میتوانید به سایت ما مراجعه کنید و خودرو مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه رزرو کنید.

سوالات متداول

 1. چه پیش نیازهای برای مسافرانی که خودرو را با راننده اجاره کردند باید تهیه شود؟
  نیاز هایی نظیر سیستم مجهز به وای فای، صندلی کودک، بیمه مسافرتی از مهم ترین نیاز مسافران می باشد.
 2. آیا می توان خودرو را به صورت روزانه اجاره کرد؟
  بله. اما باید بگوییم که کمترین اجاره روزانه خود در طول روز حداقل 10 ساعت می باشد.
 3. قیمت اجاره خودرو با راننده در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟
  باید بگوییم که نوع خودرو و نوع اجاره اینکه روزانه یا ماهانه باشد بسیار موثر می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.