اجاره خودرو با شرایط آسان در تهران

اجاره خودرو در تهران


اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان

امروزه افراد زیادی به دنبال ماشین های اجاره ای میروند، زیرا با یک هزینه مقرون به صرفه می توانید خودرو مورد نظر خود را اجاره کنند. برای اجاره خودرو با راننده باید ابتدا بدانید به دلایلی می خواهید از آن استفاده کنید. خودرو های اجاره به چند دسته تقسیم بندی می شوند. در سایت کمیل کار شما خودرو بنز و ون را می توانید با راننده و بدون راننده اجاره کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد اجاره خودرو با شرایط آسان در تهران به گفتگو بپردازیم.

رزرو خودرو بدون راننده

این امکان برای ما فراهم شده است که بتوانیم خودرو را با راننده و بدون راننده اجاره کنیم. هر کدام از دو مورد دارای یک سری مزیت می باشد. به عنوان از مزایای اجاره خودرو آن است که می توانیم خودمان از رانندگی لذت ببریم. اما اجاره خودرو با راننده از مزایای ویژه ای برخوردار می باشد. از مهم ترین مزایای آن می توان به تمام هزینه با فرد راننده می باشد.

رزرو خودرو بدون راننده
اجاره خودرو

شرایط اجاره خودرو به چه صورت می باشد؟

لازم است بدانید برای اجاره خودرو یک سری شرایط و قانون قرار داده شده است. اولین قانون آن است که فردی که می خواهد خودرو را اجاره کند باید سن آن بالای 18 سال باشد.

مدارک لازم برای اجاره ماشین

شرایط خودرو در هر شرکتی متفاوت می باشد. به طور کلی مدارک لازم برای اجاره ماشین به دو صورت انجام می شود. در واقع هم افراد ایرانی و افراد مقیم خارج از ایران می توانند از خودرو های اجاره ای استفاده کنند. برای افرادی که مقیم خارج از ایران هستند، باید حتما جهت اجاره خودرو کپی از پاسپورت را ارائه دهند. اما برای افرادی که در کشور ایران زندگی می کنند حتما باید مدرک شغلی، چک و سند را ارائه دهند.

اجاره خودرو با شرایط آسان در تهران به چه صورت انجام می شود؟

سایت کمیل کار این امکان را فراهم کرده است که افرادی که نمی توانند برخی از مدارک را ارائه دهند خودرو را بدون چک و به راحتی اجاره کنند. برای افرادی که قادر به اجاره خودرو با چک نیستند می توانند به جای چک به مبلغ ارزش خودرو سفته را جایگزین چک دهند.

اجاره اتومبیل بدون سند

یکی دیگر از اجاره خودرو با شرایط آسان در تهران می تواند خودرو را بدون نیاز به سند اجاره کنند. تنها کافیست مدرک شغلی خود را ارائه دهند و بدون سند خودرو مورد نظر را رنت یا اجاره کنند. بنابراین شرکت کمیل کار شرایط اجاره خودرو بدون سند را برای اجاره کنندگان قرار داده است. تا با این روش بتوانند اتومبیل مورد نظر را رزرو کنید. نکته قابل توجه آن است که بدانید اگر کارمند دولت هستید می توانید با ارائه فیش حقوقی خودرو را بدون چک و سند به راحتی رزرو کنید. برخی دیگر افراد که شغل آنها آزاد می باشد باید حتما گواهی شغلی خود را ارائه دهند، گواهی شغلی شامل موارد زیر می باشد وجود آن سبب نشان دهنده شغل شما می باشد.

اجاره اتومبیل بدون سند
اجاره خودرو لوکس
 • فیش حقوقی
 • جواز کسب
 • مجوز ساخت
 • اجاره نامه مغازه
 • نامه در سربرگ رسمی شرکت با مهر امضاء

اجاره اتومبیل بدون ضمانت

همانطور که میدانید اگر بخواهید از خدمات خودرو اجاره ای بهره مند شوید، باید یک سری مدارک را جهت ضمانت ارائه دهید. اما شرکت کمیل کار این امکان را فراهم کرده است با مدارک احراز هویت شغلی و سفته به مبلغ خودرو برای شما خودرو مورد نظر را رنت کند.

اجاره ی خودرو بدون چک و ودیعه

کمیل کار یکی از بهترین سایت های اجاره خودرو می باشد، که توانسته با ارائه خدمات اجاره خودرو بدون هیچ نیازی به چک و ودیعه، رضایت مشتری را جلب می کند. شاید تا به حال هیچ سایتی را ندیده باشید که این امکان را به مشتریان خود دهد. در واقع  این شرکت خودرو را به دو صورت به فرد اجاره کننده می دهد. که شامل اجاره خودرو با راننده و بدون راننده می باشد.

اجاره ی خودرو بدون چک و ودیعه
رزرو خودرو بدون چک و ودیعه

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در مقاله درباره اجاره خودرو با شرایط آسان در تهران بیان شد پی بردیم شرکت کمیل کار این مکان را فراهم کرده تا بدون نیاز به سند و چک خودرو را به مشتری اجاره دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. آیا می توان بدون ارائه سند خودرو را اجاره کرد؟
  همانطور که میدانید تهیه سند کمی سخت و دشوار می باشد از همن رو شرکت کمیل این امکان را فراهم کرده است با استفاده از فیش حقوقی و یا گواهی شغلی بتوانید خودرو مورد نظر را اجاره کنید.
 2. چگونه می توان بدون چک خودرو را اجاره کرد؟
  اغلب افرادی که دسته چک ندارند می توانید به جای چک به مبلغ خودرو سفته جهت ضمانت ارائه دهند تا خودرو را اجاره کنند.
 3. خودرو را بر اساس چه نیازهایی باید اجاره کنیم؟
  خودرو را بر اساس نیاز های مختلفی اجاره می کنند. برخی افراد خودرو را جهت مسافرت خانوادگی استفاده می کنند.
چه امتیازی می دهید؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *