جابجایی مسافر ها با ون اجاره ای

جابجایی با ون اجاره ای


چرا با ون اجاره ای اقدام به جابجایی مسافرها می کنند؟

برخی افراد برای اینکه بتوانند حقوقی داشته باشند اقدام به جابجایی مسافر ها با ون اجاره ای می کند. اگر می خواهید به اجاره ون در تهران اقدام کنید به سایت کمیل کار مراجعه کنید. زیرا این امکان فراهم شده است که شما بتوانید ون را به صورت آنلاین رزرو کنید. علاوه بر جابجایی مسافرها می توانید با ون های اجاره به مراسم خاص و تشریفاتی هم بروید یا اینکه به صورت خانوادگی به شهر یا استان دیگری سفر کنید.

اگر می خواهید با ون اجاره ای اقدام به جابجایی مسافر کنید باید حتما خودرو را بدون راننده رنت کنید. نکته قابل توجه آن است که برای جابجای مسافر ها باید ون را به صورت روزانه یا ماه ها اجاره کنید توجه داشته باشید اگر خودرو را به صورت ماهانه اجاره کنید می توانید از تخفیف بیشتری استفاده کنید. برخی از افراد قصد دارند که از ون برای سفر های توریستی و گردشگری نیز استفاده کنند در این زمان توصیه کنیم از ون های بسیار مجهز جهت سفر خود استفاده کنید تا در راه و از رانندگی خسته نشوید.

ون مسافرتی
استفاده از ون مسافرتی

امکانات ون اجاره ای شرکت کمیل کار

بهتر است برای جابجایی مسافر ها با ون اجاره ای  ابتدا امکانات ون را به خوبی بدانیم. استفاده از امکانات سبب لذت بیشتر در سفر شما می شود.

 • مجهز به سیستم وای فای در طول سفر
 • دارای صندلی کودک
 • بیمه مسافرتی برای امنیت سلامت مسافران
 • مجهز به سیستم سرمایشی قوی
 • مجهز به صندلی های راحت و نرم همانند دیگر اتومبیل های سواری
 • هواکش سقفی
 • سیستم ورود بدون کلید
 • گیربکس 5 دنده خودکار
 • روکش کرومی
 • ظرفیت 15 نفر سرنشین
ون اجاره ای
ون اجاره ای کمیل کار

قیمت اجاره ون

برای جابجایی مسافر ها با ون اجاره ای ابتدا باید ون را اجاره کنیم. باید به قیمت اجاره ون هم توجه داشته باشیم. قیمت اجاره ون بستگی به مدت زمان اجاره ون دارد معمولا اینگونه خودرو ه را به صورت ساعتی، روزانه و ماهانه اجاره می دهند. از دیگر مواردی که باید در مورد قیمت اجاره ون بدانید تمامی هزینه ها بر عهده مشتری می باشد. علاوه بر این موارد می توانید از ون های ارزان جهت اجاره استفاده کنید. از آنجایی که قیمت اجاره برای همه افراد مهم می باشد ون های ارزانی هم جهت اجاره وجود دارد که قیمت رنت ها مقرون به صرفه می باشد.

مهم ترین دلایل استفاده از ون های مسافرتی چیست؟

یکی از مهم ترین دلایلی که افراد به فکر جابجایی مسافر با ون اجاره می افتند امنیت بالای این خودرو می باشد. خودرو های ون دارای سیستم موتور، جلوبندی، سیستم تعلیق و بدنه محکمی باشند. از دیگر دلایلی که آن را ارائه می کنند آن است که در همه شرایط آب و هوایی دوام بالایی دارند. توجه داشته باشید افرادی که قصد دارند خودرو ون را رنت کنند باید تجربه خوبی در این زمینه داشته باشند تا بتوانند به راحتی با آن از رانندگی خود لذت ببرید.

سرقت و تصادف با ون اجاره ای

در مورد سرقت ون اجاره ای باید بگوییم که این خودرو ها از سیستم محافظتی و امنیتی بالایی برخوردار هستند. در مورد تصادف هم تمامی خودرو های اجاره ای دارای بیمه بدنه و شخص ثالث می باشند و در صورت تصادف بیمه هزینه خسارات وارد شده را پرداخت می کند. اما به این نکته توجه داشته باشید کاهش افت قیمت خودرو، هزینه خواب خودرو به پای فرد اجاره کننده می باشد. در مورد نکات فنی خودرو، خود شرکت اجاره دهنده موظف است به شما خودرو سالم بدون هیچ نقصی دهد. خودروهای ون دارای انواع زیادی می باشد که می توانید به انتخاب خود آنها را به صورت ساعتی یا روزانه رنت کنید.

سرقت ون اجاره ای
سرقت و تصادف ون اجاره ای

نتیجه گیری

در مورد جابجایی مسافر ها با ون اجاره ای باید بگوییم برخی افراد با اجاره خودرو ون اقدام به جابجایی مسافر می کنند. اگر می خواهیدخودرو ون را اجاره کنید به سایت ما مراجعه کنید زیرا با قیمت مناسب می توانید مجهزترین خودرو ون را اجاره کنید.

سوالات متداول

 1. ون های اجاره ای دارای چه امکاناتی می باشند؟
  معمولا ون های اجاره ای دارای wifi می باشند و تمامی آنها مجهز به صندلی کودک هستند.
 2. قیمت ون های اجاره ای به چه صورت می باشد؟
  قیمت ون ها بستگی به نوع و امکانات ون به تعداد روز های اجاره ای بستگی دارد.
 3. چگونه می توان خودرو ون را اجاره کرد؟
  شرکت های معتبری وجود دارد که خودرو را اجاره می دهند ما توصیه می کنیم برای اجاره خود به سایت کمیل کار مراجعه کنید تا خودرو را با قیمت مناسبی رنت کنید.
چه امتیازی می دهید؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *