امنیت خودرو

امنیت خودرو اجاره ای


اهمیت امنیت ماشین اجاره ای

یکی از موارد مهم در خودروها، امنیت ماشین از لحاظ فنی می باشد. زیرا اگر ماشین ها امنیت نداشته باشند، افراد داخل خودرو در خطر هستند. به همین دلیل اگر می خواهید یک خودرو اجاره کنید، باید از امنیت آن مطمئن باشید. زیرا امنیت ماشین اجاره ای بسیار اهمیت دارد. اگر ماشینی که فرد اجاره می کند امنیت کافی نداشته باشد، در صورت بروز اتفاق خاصی برای فرد کرایه کننده مشکلات بسیار زیادی به وجود خواهد آمد. به همین دلیل برای اجاره خودرو با راننده در تهران و یا سفرهای باید ماشین هایی را کرایه کنید که امنیت داشته باشند. در این مقاله توضیحات بیشتری درباره اهمیت امن بودن خودروها خواهیم گفت.

تست تصادف خودرو کرایه ای

اگر ماشینی که می خواهید اجاره کنید از امنیت آن مطمئن باشید، باید آن خودرو تست تصادف داشته باشد. در واقع امنیت ماشین اجاره ای که تست تصادف داشته باشد بسیار زیاد است. بیشتر خودروهایی که در آمریکا و اروپا تولید می شوند، تست تصادف را دارند. ولی ماشین هایی که برند معروفی آن ها را می سازند از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند.  به عنوان مثال برای اجاره بنز در تهران با خیال راحت می توانید این کار را انجام دهید. زیرا تمام خودروهای شرکت بنز بسیار ایمن هستند.

تست تصادف خودرو
تست تصادف خودرو امن

کدام خودروها امنیت کافی برای اجاره دارند؟

حال ممکن است برای امنیت ماشین اجاره ای بخواهید یک خودرو مطمئن پیدا کنید. باید گفت که ماشین های برند بنز، BMW، تویوتا، هیوندای و … همانطور که بسیاری از افراد می داند از امنیت و کیفیت فنی بسیار بالایی برخوردار هستند. پس شما می توانید با خیال راحت این خودروها را کرایه کنید.

اما خودروهای ایرانی هم هستند که از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. این خودرو ها عبارت اند از:

 • پرشیا
 • سمند
 • 405

این خودروها کیفیت مناسبی دارند. ولی طبیعی است که کیفیت این خودروها به اندازه خودروهای خارجی معتبر زیاد نیست.

امنیت کیفیت خودروها

امنیت ماشین اجاره ای فقط به آن معنی نیست که در برابر تصادف ماشین ها مقاوم باشند. بلکه خودرو باید از نظر فنی هم سالم باشد. زیرا اگر از نظر فنی خودرو خراب باشد، مشکلات بسیار زیادی برای فرد کرایه کننده به وجود می آورد. زیرا اگر فرد ساعتی خودرو را کرایه کند و آن مشکل فنی داشته باشد، موجب می شود تا فرد برای کاری که خودرو را اجاره کرده است نرسد. این مورد می تواند حتی موجب شود فرد کرایه کننده خسارت زیادی ببیند. پس دقت داشته باشید تا خودرویی که کرایه می کنید از نظر کیفیت سالم باشد.

ویژگی های یک خودرو سالم

حال اگر برای مطمئن بودن از امنیت ماشین اجاره ای می خواهید ویژگی های آن ها را بدانید، بهتر است بگوییم که آنها باید تست تصادف داشته باشند. علاوه بر آن باید از نظر کیفی هم قابل قبول باشند. به عنوان مثال لاستیک های فرسوده ای نداشته باشد. یا از نظر جلوبندی سالم باشند. اگر هر کدام از این موارد را خودرو نداشته باشد، آن خودرو ناامن است. پس باید خودرویی را کرایه کنید که از نظر کیفی هم سالم باشد.

اجاره خودرو ایمن

حال اگر می خواهید یک یک خودرو ایمن اجاره کنید، می توانید این کار را از شرکت کمیل کار انجام دهید. شرکت کمیل کار تمام خودروهایی که برای اجاره گذاشته است را ایمن کرده است. این شرکت علاوه بر آنکه خودروهایی که تست تصادف دارند را کرایه می دهد، پس از هرباری که خودرو توسط فردی اجاره می شود و باز گردانده می شود، خودرو چک می شود تا مشکلی نداشته باشد. اینگونه نفر بعدی که خودرو را کرایه می کند، یک ماشین سالم اجاره می کند. اینگونه می توانید امنیت ماشین اجاره ای را از کمیل کار بخواهید.

اجاره خودرو ایمن
اجاره خودرو ایمن

جمع بندی

ایمن بودن خودروهای اجاره ای بسیار زیاد اهمیت دارد. زیرا اگر ماشین های اجاره ای امنیت نداشته باشند، برای هر دو طرف مشکلات بسیار زیادی برای فرد کرایه کننده و سازمانی که خودرو را اجاره می دهد به وجود می آید. به همین دلیل امنیت ماشین اجاره ای بسیار اهمیت دارد. ما در این مقاله درباره امنیت خودرو کرایه ای صحبت کردیم و نکاتی درباره آنها گفتیم. همچنین اشاره کردیم که می توانید این خودرو ها را از شرکت کمیل کار اجاره کنید.  زیرا خودروهای این شرکت کاملا امن هستند.

سوالات متداول

 1. تست تصادف خودرو کرایه ای چیست؟
  یعنی خودروها را بعد از ساخت تست می کنند تا ببینند در برابر تصادف چه مقدار مقاومت دارند.
 2. چرا امنیت ماشین اجاره ای اهمیت بسیار زیادی دارد؟
  زیرا اگر از نظر فنی خودرو خراب باشد، مشکلات بسیار زیادی برای فرد کرایه کننده به وجود می آورد.
 3. کدام خودروهای ایرانی امنیت کافی برای اجاره دارند؟
  سمند، پرشیا و 405 در میان خودروهای ایرانی از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.
چه امتیازی می دهید؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *