خدمات
_

خدمات ما

تشریفات کمیل ایرانیان با اندوخته بیش از دو دهه تجربه درخشان و ارزنده توانست گام موثری در ارتقای سطح کیفی خدمات برای حوزه مخاطبین خود بردارد. آنچه امروز تقدیم شما می شود، نتیجه سالها مشاهده، بررسی، مطالعه و پژوهش و تجربه است. عاملی که باعث شد نیاز مخاطب را بشناسیم و آنگونه که شایسته است خدمت رسانی نماییم . خدمات حوزه بین الملل نیز با پژوهش و واکاوی فرهنگ، آداب و رسوم ملتها و جذابیتهای میهن اسلامی برای آنان سطح بندی شده و در حال ارایه بر اساس استانداردهای روز دنیا می باشد.

خودرو مشکی

ارسال خودرو لوکس و کاملا تشریفاتی و تنها با رنگ مشکی

پشتیبانی سریع

ارسال خودرو پشتیبان در صورت لزوم در اسرع وقت

خدمات تشریفات کمیل

مدرنترین سیستم حمل و نقل تشریفاتی

اگر نهاد، سازمان و یا بخش خصوصی هستید که مایلید به نحوی ممتاز و در سطح بین المللی میزبانی شایسته برای میهمانانتان باشید، با یک تماس ما را در کنارتان خواهید یافت .

تیمهای حفاظتی و امنیتی کارآزموده

مایل هستیم با افتخار تامین امنیت و حفاظت از شما و برنامه های شما را بر عهده گیریم، هم اکنون قدم به دنیای سرشار از آرامش و امنیت بگذارید!

رزرو هتل دلخواه شما

اگر قصد دارید اقامتی با شکوه و به یادماندنی داشته باشید و یا اگر ظرفیت هتل مورد نظرتان تکمیل است،اکنون تماس بگیرید و خدمات ما را بیازمایید!

پرسنل میهماندار و کارآزموده تشریفاتی

اگر می خواهید میهمان نوازی آمیخته با علم و تکنولوژی را تجربه کنید و یا اگر میهمانان برجسته ای دارید، برنامه ویژه ای برای شما داریم. سالهاست کارشناسانی مجرب برای ارایه خدمات ممتاز را آموزش داده ایم.

مترجم همراه و همزمان

ممتاز و حرفه ای در سمینارها، کنفرانسهای داخلی و . .بین المللی درخشیدیم تا شما دغدغه مکالمه و گپ علمی و تجاری با زبان بیگانه را نداشته باشید..

اخذ ویزای ورودی جمهوری اسلامی ایران

اگر قصد سفر به میهنمان را دارید کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. ویزای شما در اسرع وقت اخذ و تقدیم خواهد شد .

اخذ cip فرودگاه امام (ره)

دستگاه ترجمه همزمان و صوتی تصویری

با افتخار و با هدف تسهیل فرآیند ارتباطات حرفه ای در سطح بین المللی میان شما و اتباع سایر کشورها، سامانه های صوتی و تصویری مترجم همراه را در مزاسم ها و کنفرانسها تقدیمتان خواهیم کرد.